Trend

NEREDEYSE BÜTÜN HASTALIKLARIN ANA KAYNAĞI; YANLIŞ BESLENMEDİR!

İkinci beyin durumunda olan bağırsaklar ve sinir sistemi bozuklukları, yanlış beslenme bütün hastalıkların ana kaynağıdır.

Sağlıklı insan, her öğünden sonra büyük abdeste çıkmalıdır. Gün boyu yenen öğün sayısı birden fazla ama büyük abdest günde bir defa ise kabızlık, iki günde ise sağlığın tehlikede olduğuna işarettir.

Kabızlıktan kurtulmak için; Öncelikle beslenme düzeltilmeli, 5-6 saatten önce ikinci bir yemek yenmemelidir. Yemekten 1 saat önce 1 bardak su içilmeli, su bağırsaktaki kalıntıları indirir ve bağırsakları harekete geçirir. Günün son öğünü saat 17.00-19.00 arası olmalıdır. Saat 21’den sonra sindirim durduğu için, hiçbir şey yenmemelidir. Bu kurala ömür boyu dikkat edilmelidir.

Bol meyve ve sebze-salata kabızlığı önler. Yemeğin %70’i çiğ, %30’u pişmiş yemek ve ekmek olabilir. Saat 21’den sonra yanlız su ve şekersiz bitki çayları içilir. Her gece yatmadan önce yarım litre kefir içmeyi alışkanlık haline getirirseniz, bütün sağlığınızı garanti altına almış olursunuz. Kefir dünyanın en güçlü probiyotik deposudur.

BAĞIRSAKLARIN DİĞER SAĞLIKLI İLACI MAGNEZYUM SÜLFATTIR:

Magnezyum sülfat (İngiliz Tuzu), bağırsakların çalışmasını hızlandırdığı için , yemekten sonra değil , sindirim tamamen sonlandıktan sonra yani sabahları aç karnına içilmelidir. Akşam içilmiş olsa, sindirilmeyen besinler bağırsaklardan ilacın etkisiyle hızla geçerken, bağırsakların biyolojik dengesini bozar.

Kaya tuzu gibi doğal bir toz olan magnezyum sülfat; derin tabakalardaki toksin ve tuzları çekerek bağırsak yoluyla dışarı atar , ödemleri çözer , böbreklerin işini kolaylaştırır , iç organları temizler.

  • KAN GRUBU SIFIR “0” OLANLAR: Magnezyum sülfatı iki haftada bir yada iki defa kullanabilirler.
  • KAN GRUBU “A” , “B” VE “AB” OLANLAR: Magnezyum sülfatı iki günde bir defa kullanabilirler.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı