Hakkımda

Merhabalar, Ben Cihat H.

Ben bir Kimyagerim. Almış olduğum kimya eğitimi ile kalmayıp, ülkemizin belkide alanında en iyi Fitoterapi ve Bitkisel Tedavi Uzmanı tarafından eğitim aldım. Aynı süre zarfında biyoenerji (Reiki,Chi) alanına yönelip çok verimli bir eğitim alıp, biyoenerji ile ileri seviyede tedavi edebilecek pozisyondayım.

Eğitmenlerimin yolundan gidip “Bilgi Paylaştıkça Çoğalır ve Değerlenir” ilkesi ile çıktığım bu yolun ilk adımı olarak https://www.hayatboyusaglik.com/ adlı web sitemizi kurdum.

En büyük amacımız, ülkemiz vatandaşlarının; bitkiler, kimyasallar ve bitkisel kürler alanında en doğru bilgiye ulaşmasını sağlayıp, hayatı boyunca olabildiğince sağlıklı yaşamasına vesile olmaktır.

Sitemizin, diğer sağlık ve bitkisel formlu sitelerinden ayıran en önemli faktörü; sitemizden paylaşılan ve paylaşılacak olan her bilginin ve bitkisel kürlerin hiçbir yerde bulunmadığı gibi, bir çok kişide denenmiş ve hepsinde istenilen sonuca ulaşmış olmasıdır.

Kısacası; Sağlıklı Yaşam Rehberinizi yani sitemizi takip edin. Uzun ve Sağlıklı Yaşamın Sırlarını ilk siz öğrenin ve sahip olun.

Almış olduğum eğitimler:

  • Kimya Lisans Düzeyi Eğitimi
  • Fitoterapi ve Bitkisel Tedavi Eğitimi
  • Biyoenerji (Reiki-Chi) Uygulayıcısı Eğitimi
  • Siber Güvenlik Uzmanlığı Eğitimi

Bana ulaşmak isteyenler için;

  • Mail adresim: hayatboyusaglik724@gmail.com

Başa dön tuşu
Kapalı