Trend

Erken Boşalma için Bitkisel Tedaviler

Erken boşalma, yaşamın her kesiminden erkekler arasında yaygın olarak bildirilen bir sorundur. Birçok erkek, durumdan muzdarip ve daha sağlıklı bir cinsel yaşamdan zevk almalarına yardımcı olacak bir tedavi arayışı içinde yıl geçirir. Tedavi edilmediğinde PE, depresyonun yanı sıra ilişkide sorunlara neden olabilir. Eşlerini memnun edememek, erkeklerde daha şiddetli erken boşalma vakalarına yol açabilecek uzun süreli anksiyete sorunlarına neden olabilir. Anksiyete arttıkça, boşalma süreleri azalabilir ve böylece bitmeyen bir kısır döngü haline gelir. Bununla birlikte, erkeklerin hem erkek hem de partneri için daha sağlıklı ve tatmin edici bir cinsel deneyime yol açan doruklarını daha iyi kontrol etmelerine yardımcı olabilecek bir dizi tedavi seçeneği ve tedavisi vardır.

Erken boşalma için bitkisel tedaviler çeşitli tiplerde ve birçok farklı kaynaktan elde edilebilir. Bitkisel tedavilerin PE üzerindeki etkinliği ve bu tedavilerin erkeklerin doruk süreleri üzerinde daha fazla kontrole sahip olmalarına nasıl yardımcı olabileceği konusunda birçok çalışma yapılmıştır. Erken boşalma normalde erkekler ergenlik çağındayken yaşamın erken döneminde gerçekleşir. Aşırı mastürbasyon ve hızlı mastürbasyon ile ilişkilendirilmiştir.

Basitçe söylemek gerekirse, genç erkekler veya erkekler mastürbasyon yaptığında, normalde bunun bir ahlaksızlık eylemi olduğunu veya genellikle yanlış bir şey yaptığını düşünürler. Bu, eylemi bitirmek ve yapmak için mümkün olduğunca çabuk doruğa ulaşmaya çalışır. Bu da vücudun bu hızlı doruğu tanımasına ve vücudu hızla boşalması için eğitmesine neden olabilir. Daha sonraki yıllarda, adam partnerini memnun etmek için daha uzun süre dayanmayı arzu ettiği için bu bir sorun olabilir.

Erken boşalma vakalarının çoğu anksiyete, depresyon, stres veya hatta bazı tıbbi durumlarla bağlantılıdır. Sağlık sorunları, PE sorununu hafifletebilecek uygun ilaçlarla tedavi edilebilir. Depresyon ve anksiyete gibi diğer konular da erken boşalma semptomlarını hafifletebilen ilaçlarla tedavi edilebilir. Bununla birlikte, ilaçla tedavi edilemeyen genetik gibi başka nedenler de vardır. Boşalma süresini daha tatmin edici bir seviyeye uzatmaya yardımcı olabilecek birçok bitkisel ilaç vardır. NF Cure kapsülleri gibi bitkisel tedaviler PE semptomlarından kurtulmak için tasarlanmıştır. Bu tedaviler, kullanıcıya daha sağlıklı bir cinsel yaşam sağlayacak olan üreme sistemini gençleştirmek ve beslemek içindir.

Mevcut bitkisel tedaviler, losyonlardan kremlere, yağlara ve haplara kadar çeşitli şekillerde gelir. Yağlar penisin üzerine ve çevresine masaj yapabilir ve PE’yi tedavi etmek için hızlı bir şekilde çalışmaya başlayabilir. Bu bitkisel ilaçlar birçok erkeğin erken boşalma sorunlarının üstesinden gelmesine ve uzun ve sağlıklı cinsel yaşam sürmesine yardımcı olmada başarılı olmuştur. Yutmak için tasarlanmış bitkiler normalde tablet ve sıvı formda bulunur. Sıvılar, kahve veya çay gibi sıcak içeceklere bir veya iki damla ekleyerek alınır.

Otlar, erkek üreme sistemini içeren vücuttaki kan akışını artırmaya yardımcı olacaktır. Kan akışı arttığı için erken boşalma zaman içinde azalmalıdır. Kullanıcının o sırada alabileceği diğer ilaçlarla güvenli bir şekilde alınmasını sağlamak için kullanılan bitkileri araştırmak önemlidir. Bu bitkileri aldığınız diğer ilaçlarla güvenli bir şekilde alıp alamayacağınızdan emin değilseniz, bu tedaviye başlamadan önce doktorunuzla konuşun. Çeşitli organik ve doğal gıda mağazalarında ve birçok çevrimiçi perakendecide otlar bulabilirsiniz. Yine, emin olmadığınız bir şeyi almadan önce doktorunuza danışmanız ve tüm ilaçların erken boşalma problemleri olan tüm erkekler için işe yaramadığını hatırlamanız önemlidir. Sizin için en uygun olanı bulmadan önce birkaç farklı yöntem denemeniz gerekebilir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı