Reflü için En İyi Doğal Çözüm Nedir?

Reçeteli ilaçlar bazen hoş olmayan yan etkilere sahip olabileceğinden, çok sayıda insan kostik etkiler için normal terapiler arar. Ayrıca, çoğu reçeteli ilacın büyük çoğunluğu, uzun süreler boyunca tüketim amaçlı değildir. Böylece, eşitlik için düzenli bir asitlik tedavisi gelir.

Mide kostikliği için normal tedavilerin genel tanımı

Kostiklik için bitkisel tedavilerin temeli, bitki uzmanlarının geleneksel tıp ve tıbbi özelliklere sahip geleneksel bitkilere sahip oldukları bilgisidir. Bunlardan birkaçı evrensel gıda bitkileridir. Uzun bir süre boyunca kullanılmaları için zararlı olmamasına rağmen, henüz normal bir yol olarak ne kadar etkili olduklarını henüz belirlememişlerdir.

Asitliği olanlar düzenli olarak bir doktor tarafından kontrol edilmelidir

Doktorlar kostikliğe sahip olduğunuzu teşhis ettiyse, doktorunuz tarafından düzenli olarak kontrol edilmenizi sağlamanız gerekir. Belirtilerinizin kontrol altında olduğuna inansanız bile bunu yapmalısınız. Ayrıca, kullanabileceğiniz herhangi bir botanik / bitkisel tedavi hakkında doktorunuzu bilgilendirmelisiniz. Doktorunuz tarafından düzenli olarak kontrol edilmenin önemi, mide asiditesinin yemek borusuna zarar verebilmesi ve yemek borusu kanseri olan daha ciddi koşullara neden olabilmesidir.

Böyle bir durumda, asit reflü için doğal bir ilaç kullanıyorsanız ve sabah uyandığınızda, öksürük oluşturduğunuzda veya boğazı tekrar tekrar temizlemek için bir dürtü duyduğunuzda boğuk bir ses duyma eğilimindeyseniz, bunlar olabilir sessiz kostik etkisi uyarı işaretleri. Bu terim mide ekşimesi semptomlarına neden olmazken ses kutusu ve ses telleri üzerinde etkisi olan asitliği ifade eder. Bu nedenle, mide ekşimenizi kontrol altında tutan asit reflü için doğal bir ilaç olsa bile, yine de doktorunuza düzenli olarak bir ziyaretçiye ödeme yapmalı ve en yeni veya çeşitli semptomları bildirmelisiniz.

Bu durum için kabul edilen bazı tedaviler

Kostik etki için bitkisel tedaviler Meadowsweet, papatya, kanser çalısı, kaygan karaağaç, catnip, rezene, centiyana kökü, Angelica kökü, zencefil kökü ve aloe içeren ek botaniklerden oluşur. Tarih, yerli halkların ishal, mide rahatsızlığı, mide ekşimesi, kabızlık ve ek sindirim şikayetlerinin tedavisi için Kaygan karaağaç başvurmak için kullandıklarına sahiptir. Zencefil kökü ve Rezene de hazımsızlıktan kurtulmak için ortak ilaçlar olmuştu. Çağdaş bitki uzmanları, daha önce hazımsızlık tedavisinde kullanılan çok sayıda bitkinin bir karışımının, bu durum için başarılı normal tedaviler olabileceğini keşfettiler.

En iyi tedavi kişinin yaşam tarzındaki ve yeme alışkanlıklarındaki çeşitliliktir

Bazıları onları kostiklikten uzun süredir devam etmek için bu durum için her zamanki gibi “tedavi” olarak adlandırabilmelerine rağmen, en iyi alternatif yaşam biçimindeki değişiklikler ve yeme uygulamalarıdır.

Buradaki bir vaka, mide kostikliğinin yemek borusuna girmesine izin vermeyen sfinkter kaslarını gevşeten sigara içilmesidir. Sigara içmek aynı zamanda ağzındaki ve boğazındaki tükürüğü kuru hale getirir, bu da mide asiditesinden biraz nötralize eder ve sindirim sürecini başlatır. Bu sorun için bitkisel tedavilere başvurursanız, tütün ürünlerinin tüketimini durdurmazken, hala durumdan muzdarip olabilirsiniz ve yine de özofagus kanserine yakalanma olasılığınız olabilir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı